X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Nordea zakończyła rok 2010 na drugim miejscu w rankingu Otwartych Funduszy Emerytalnych

2011-01-11 08:26 wtorek
Przez ostatnie 12 miesięcy Nordea systematycznie umacniała swoją pozycję w klasyfikacji OFE pod względem najważniejszego wskaźnika efektywności, czyli stopy zwrotu. W kilku ostatnich zestawieniach wyników od początku roku miejsce drugie należało do Nordea Otwartego Funduszu Emerytalnego.

Za znaczą poprawą wyników Nordea OFE w całym 2010 roku stoją przede wszystkim trafne decyzje inwestycyjne podejmowane przez doświadczony zespół zarządzających kierowany przez Pawła Wilkowieckiego.

Stopa zwrotu naszego Funduszu w ubiegłym roku wyniosła aż 11,54%, czyli 0,49% powyżej średniej dla OFE. W tym samym czasie wartość jednostki rozrachunkowej wzrosła o ponad 11%.

W rankingu trzyletnim także plasujemy się powyżej średniej i spodziewamy się, że pozycję tę utrzymamy do końca marca 2011 roku.

Informacja prasowa Nordea OFE z dnia 10.01.2011 r.
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Deklaracja przystąpienia - oświadczenie woli o przystąpieniu do ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.